O nás

Patříme ke špičce

na české kadeřnické scéně

Kadeřnický ateliér Tomáše Kotlára patří ke špičce na české kadeřnické scéně.

Pravidelně se účastníme různých akcí, módních přehlídek nebo soutěží krásy a kreativita i náš progresivní rozvoj dokazují, že se řadíme mezi pražskou elitu v kadeřnickém oboru.“ říká Tomáš o svém týmu.

Nápady

nás posouvají

Kromě vedení ateliéru a vlastních kolekcí je Tomáš také iniciátorem nových projektů. Neustále se snaží přinášet na český kadeřnický trh inovace.

  • Přehlídku kadeřnického umu Picasso hair show v hotelu Hilton si v roce 2014 nenechala ujít, ani po dvacáté,  více jak tisícovka hostů z celé České republiky i ze zahraničí.

  • Frančíza Hair Atelier Kotlár je první ryze český frančízový systém v kadeřnickém oboru.
    Po dlouholetém působení na kadeřnické scéně České republiky a po mnoha zkušenostech s vedením vlastních salónů ho založil Tomáš pod svým jménem.

  • V roce 2016 Tomáš vytvořil a uskutečnil nový projekt pod názvem „Hair Maraton“, ve spojení s nadací Terezy Maxové dětem a Loreál Professionnel. Akce se uskutečnila na Ovocném trhu na Praze 1, pod širým nebem. Kadeřníci zde upravovali vlasy návštěvníkům za symbolickou cenu 200 Kč. Výtěžek šel na nadaci Terezy Maxové dětem a vybralo více jak 30 000 Kč.

Picasso hairshow

Podívejte se na videa z naší každoroční přehlídky:

CHCETE VIDĚT VÍCE?
Navštivte náš youtube kanál:

Franchising

přidejte se k nám

Franchising Hair Atelier Kotlár ve spolupráci s firmou Loreal Professionnel je první ryze český franchising systém v kadeřnickém oboru.

Po dlouholetém působení na kadeřnické scéně České republiky a po mnoha zkušenostech s vedením vlastních salónů ho založil pod svým jménem Tomáš Kotlár, přední český kadeřník.

Systém je určen pro začínající podnikatele, kteří chtějí mít svůj vlastní salón s předem ověřeným a fungujícím podnikatelským konceptem. Tomáš tak nabízí nejen kadeřnicím a kadeřníkům své know-how a svůj podnikatelský záměr. Tím se zmenšují rizika spojená s podnikáním a zájemce potřebuje minimální vstupní kapitál.

První frančízový salón byl otevřen v roce 2007 v Liberci, další vznikl na Slovensku ve městě Partizánské, ve Vysokém Mýtě a nejnovější frančízový salón byl otevřen v Praze.

Zajímáte-li se o frančízu, kontaktujte nás na tel. čísle 737 729 741 nebo e-mailem: tyrsuvdum@atelierkotlar.cz.

První frančízový salón byl otevřen v roce 2007 v Liberci, další vznikl na Slovensku ve městě Partizánské, ve Vysokém Mýtě a nejnovější frančízový salón byl otevřen v Praze.

Zajímáte-li se o frančízu, kontaktujte nás na tel. čísle 737 729 741 nebo e-mailem: tyrsuvdum@atelierkotlar.cz.

Jednodenní kurzy

pro kadeřníky

Školení se konají v našem salónu na adrese Újezd 40, Praha 1, od 10:00 do 16:00.
Maximální počet je 12 účastníků.

Pro aktuální nabídku kurzů pro kadeřníky se informujte telefonicky na čísle 602 317 373.

Náplň kurzů:

  • Dopoledne – praktická ukázka dvou typů střihů – Tomáš Kotlár
  • Odpoledne od 13 do 15 hod. – Technický trénink – každý účastník si na své vlastní modelce vyzkouší jednu technologii střihu dle vlastní volby

Na kurz si každý kadeřník donese tyto pracovní pomůcky:

nůžky, efilační nůžky, hřebeny na stříhání, spony (skřipce), fén, kartáče na foukání. Kadeřník si na kurz zabezpečí vlastní modelku, na které bude prakticky trénovat střih.

Jednou z posledních věcí, která má velký úspěch je instruktážní video, na kterém Tomáš Kotlár spolu s Dádou Kusou představuje Střihy a výčesy do každého salónu. DVD se dá zakoupit za 590 Kč. 

Ukázka kurzu Krok za krokem:

Stáhněte si ukázku v PDF.